Demir Ferforje Pencere Korkuluk Modelleri | Fiyatları

Her modelin arasında geçişler bulunmaktadır. Geçiş aralıkları her hangi bir demir arasında girilmeyecek şekilde ayarlanmaktadır. Pencere Cam korkulukların camın ön tarafına doğru uzatılarak biraz geride tutulabilir camınızda korkuluk olsa bile rahat kullanım alanınız oluşur ve her şekilde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ferforje pencere korkuluklar modeller olarak göbek ve kare göbek desenli ve şekildedir. Müşteri isteği üzerine özel model üretimlerimiz firma bünyemizde bulunmaktadır. Cam korkuluklar cam uygulamalarında her 10 camın 9`ünde kullanılamaktadır. Yaşama alanı güvenlikleri önceliğimiz olmuştur. İmalat aşamasından sonra uygulama işlemleriniz titizlikle ve kısa bir süre içerisinde yapılmaktadır. Belirtilen zamanda işlemlerimiz bitirmekteyiz. Çalışma prensiplerimizde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız

PENCERE KORKULUK NEDİRPencere korkuluklari kullanım amacı her insan kişilere göre değişiklik gösterebilmektedir, kullanım amacı apartman dairelerinde, pencere korkulugu , genellikle güvenlik amaçlı pencere korkuluklari, olarak kullanılmaktadır. Site,villa, ve mustakil evlerde ise pencere korkuluklari, hem güvenlik ve görsel dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Ferforje pencere korkulukları görsel olarak şik sağlam güvenlik amaçlı kullanılmaktadır. pencere korkuluklari fiyatlari, ise modelleri ne ölçüsüne ve işciliğine göre m2 fyatlari değişiklik gösterebilir.

Ferforje pencere korkuluklarımız işlenmiş demirden yapılmaktadır.Demir maddesi dayanıklı olduğu için hırsızlık olaylarına en iyi çözümdür.Şık renk ve desenleriylede evinizin görünümüne hoş bir ortam katar.İstediğiniz ölçüde,renkte ve desende pencere korkulukları yapılır.Deneyimli işçilerimiz size hizmet vermek için elinden gelenlerini yapmaktadır.Bize ulaşarak pencere korkuluğu yaptırabilirsiniz.

Ürünlerimiz ve tasarımlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ev ve bahçe gibi yaşam alanlarında sıkça kullanılan ferforje işçiliği bulunduğu alana estetik bir görünüm kazandırır, kullanım alanları çok geniş olduğundan, ferforje piyasasında bu konuda yoğun bir talep olduğunu görebiliyoruz. SKU: Yaşam alanlarınızı güzelleştiren ve daha çok koruyan ferforjeler; dayanıklı, estetik, sanatsal yapılarıyla oldukça revaçta olan dekoratif ürünlerdir. Çeşitli klasik formlarda kullanılabildikleri gibi özel tasarımlar ile mekanlara zenginlik kazandırırlar.

Evlerinizin,iş yerlerinizin hem güvenlik açısından hemde tasarım açısından kalitesi için önemsenmesi gereken ürünlerdendir.Her geçen gün gelişen ve değişen dünyamızda her alanda perspektif çözümler üretilmektedir. Yıllardan beri bilinen ve sadece tek bir adla anılan Demir Sanayisi ülkemizde dahil olmak üzere tüm dünyada gelişmiştir. Firmamız Çekirdekten yetişen usta ellerle siz değerli müşterilerimizin istek ve talepleri yerine getirmek için bu işe 14 yıl önce örs ve çekiçle başlamıştır. Raylı garaj kapıları, bina giriş kapıları, bahçe korkulukları, merdiven korkulukları, Teras kapatma, çelik çatı, Demirden hayal edebileceğiniz herşey.